یادداشت

آدرس دشمنی را اشتباه گرفته اید!

نویسنده: عبدالحق حبیبی صالحی

کشور ما افغانستان از بدو قدوم اسلام در این سرزمین تا کنون بر مبانی اسلام استوار بوده و مردم میهنم نیز از همان آغازین قدوم اسلام در این سرزمین، مسلمان پاییده اند و هستند و می‌باشند.

از دیر باز یدینسو، عده‌ای گماشته شده از سوی دشمنان اسلام و عده‌ای دیگری فریب خورده و خوش خدمت، علیه اسلام و مسلمین، و به خصوص علیه جهاد و مجاهدین، و به ویژه در قبال اهل علم و مراکز اسلامی توطینه چینی و دسیسه سازی می‌کنند.

به یقین می‌گویم که توطیه چینی و دسیسه سازی ها، کار شیاطین و مزدبگیران استعمار در میان این ملت، برای برچیندن بساط نظام ارزش‌ها در این سرزمین است؛ زیرا هزاران افراد رذالت پیشه و دون مایه در این سرزمین وجود دارند که هر از گاهی رذالت می‌آفرینند، و صدها مراکز ضد دین و فحاشی وجود دارد که همه روزه اشاعه فحشا می‌کنند و زهر بی‌دینی می‌پاشند، و صدها موارد از انظار دید منتقدان نا بین می‌گذرد که وساوس و شیطنت می‌آفرینند، ولی تا کنون دیده نشده که این توطیه گران و دسیسه سازان علیه اهل علم و مراکز دینی کلک انتقادی به سوی آن‌ها دراز کرده باشند و یا زبان نقادی را بروی آن ها گشوده باشند، ندیده ام که دیوار های ریگی رذالت پیشگی و دون مایگی، و خیمه های بی اساس فحشا آفرینی، و افکار پوچ و مسموم زهر پاشی بی‌دینی آنان را به باد فنا داده باشند.

متاسفم که این بیچارگان آدرس دشمنی را به اشتباه گرفته اند!

آری، آدرس دشمنی را به اشتباه گرفته اند، بنابراین، احترامانه و دلسوزانه به عرض این قماش افراد می‌رسانم که این کشور، سرزمین مسلمانان است، اهل علم و مراکز دینی مایه حیات دینی و اسلامی این ملت است و می‌باشد، آقایان! ازین به بعد آدرس را اشتباه نگیرید، بیایید! قوت و انرژی تان را در جهت‌های دیگری مصرف کنید که واقعاً لیاقت دشمنی را دارند، آری، در جهت مبارزه با کفر، شرک، بدعات و خرافات، اشاعه های فحشا، فساد های گسترده اجتماعی، اخلاقی، اداری و… به مصرف برسانید.

آهای، استعمار و نیرنگ هایش از همه بیشتر سزاوارتر به ستیزه و نشان کلک انتقاد  شما را دارد، استعماری که کفر به ارمغان می‌آورد، زداینده ریشه ملت و کشور است، اساس خانه مشترک و بنیاد نظام زندگی مان را از بیخ و بن بر می‌کند، چرا در برابر این غول دهن باز نمی‌کنید؟ سکولارهای که برای بیخ‌ کنی اساسات نظام باورهای اعتقادی و اخلاقی ما در کشور سرازیر شده اند، چرا در قبال درنده های بی منطق و برنامه ها و پروزه های شانن دمی ایستادگی نمی‌کنید؟

بر مبنای فرمایشات خدای جهانیان که: «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرینَ» (و (دشمنان براى نابودى آیین و رجال آن،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ آیین و رجال دینش،) چاره‏جویى کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‏جویان است)‏، باورمندم که این تلاش های خفاشانه برای تان هیچ سودی ندارد، بجز شرمندگی و درماندگی.

یقیناً دین ماندنی، و نصرت از آن اسلامیان است.

چشم تان به پیروزی اسلام و مسلمین، کور باد!

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی