مطالب ویژه

تروریست واقعی کیست ؟!

نویسنده:‌ مهدی بن إبراهیم / ترجمه: عبدالخالق احسان

تروریست واقعی کسی است که انسان های دارای امنیت را بترساند، زندگی شان را ناقص نموده و معیشت شان را مکدر سازد و راه های امرار معاش شان را مسدود نموده و آزادی های شان را مصادره کند و خون شان را ریختانده و ارواح شان را از اجساد جدا نماید و دارایی شان را غارت نموده و داشته های شان را مصادر نماید.

تروریست واقعی کسی است که ملت ها را محاصره نموده و به خاطر تسلیمی و فرمانبرداری از پروژه های نابودکننده و ویرانگر و خبیثانه شان، مردم را گرسنه نگهمیدارد.

تروریست واقعی کسی است که صدها و هزاران انسان بی­گناه را در یک میدان و یا در یک حمله و یا توسط یک فتوای ناشیانه می­کشند.

تروریست واقعی کسی است که مخالفان خویش را تکفیر نموده و خون­های شان را به محض یک دیدگاه مخالف و یا ارتکاب گناهی مباح می­داند.

تروریست واقعی کسی است که خود و یا پروژه خویش را به زور سرنیزه بر ملت­ها تحمیل نموده و می­گوید: باید از من و برنامه­ام پیروی کنید و در غیر آن منتظر مرگ و محاصره و بند و زندان باشید.

تروریست واقعی:

مفتی، سیاستمدار یا نظامی است که به مردم می­گوید: جز نظر و رأی من هیچ نظری نباید داشته باشید و تنها منم که راه رستگاری و سعادتمندی را برای تان می­نمایانم.

تروریست واقعی کسی است که نعره می­زند، فریاد می­کشد، یاوه سرایی نموده و همه مخالفین و معارضین خود را تهدید می­نماید، کارش وعید دادن است و هیچگاه وعده نمی­دهد.

تروریست واقعی کسی است که نادانی، ستمگری، کینه، گمراهی و بزهکاری­اش را پوشانیده و وارونه جلوه می­دهند.

تروریست واقعی کسی است دارایی­های ملت و سرزمینش را غارت نموده و به خاطر حفظ مقام و منصب­اش در خدمت دشمنان قرار می­دهد.

تروریست واقعی کسی است که میلیاردها پول را به قاتلان ملت­ها و جنایتکاران جنگی می­دهد تا انسان­های مسکین و ضعیف را نابود سازند.

تروریست واقعی همانا انسان قاتل، ستمگر، دزد، فساد پیشه و بزهکاری است که می­خواهد، ستمگران بر ملت­ها حکمرانی نمایند.

تروریست واقعی کسی است که ماسک قربانی می­پوشد و ملت­ها قربانی شده را تروریست خطاب می­کند.

تروریست واقعی کسی است که سرزمین­ها را اشغال نموده و صاحبان زمین­ها را فراری می­دهد و از اطراف و اکناف جهان شهرک نشین می­آورد و اگر صاحبان اصلی زمین صدای بلند کنند، از همه دیوانگان و ستمگران و طاغوتیان جهان کمک می­خواهد.

تروریست واقعی کسی است که باطل را حق جلوه داده و حق را باطل می­نمایاند و انسان­های بی­گناه را مورد اتهام قرار داده و گمان می­کنند که کارهای خوبی انجام می­دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی