داستان تازه مسلمانان

تشرف زن روسی به اسلام درسفر به ترکیه

«نتالیا آکان»، بانوی روسیه‌‌ای است که شش سال پیش به‌خاطر بیماری پوستی دخترش و به توصیه پزشکان به ترک کشور مجبور شد و برای زندگی در اقلیم‌های نزدیک دریای مدیترانه به شهر «آنتالیا» ترکیه نقل مکان کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ترک پرس، «نتالیا آکان»، بانوی روسیه‌‌ای است که شش سال پیش به‌خاطر بیماری پوستی دخترش و به توصیه پزشکان به ترک کشور مجبور شد و برای زندگی در اقلیم‌های نزدیک دریای مدیترانه به شهر «آنتالیا» ترکیه نقل مکان کرد.
نتالیا، در این سفر، برای نخستین‌بار در زندگی‌اش با مردمانی از ادیان مختلف زندگی کرد و سؤالاتی درباره وجود ادیان متعدد، حجاب زنان، تفاوت اشکال عبادت میان پیروان ادیان مختلف برای او پیش آمد.


وی پس از این سؤال‌ها دین مسیحیت، یهودیت و اسلام را مطالعه کرد و در این باره گفت: «دریافتم که اسلام آخرین دین فرستاده شده برای بشر است و احساس کردم که فلسفه دین اسلام به باورهای من بسیار نزدیک است، بنابراین مسلمان شدم و سپس حجاب پوشیدم».
نتالیا تأکید کرد: تصمیم گرفتم که پس از بهبودی بیماری دخترم باز هم زندگی در آنتالیا را ادامه دهم، به همین دلیل قرائت قرآن به زبان عربی را در یکی از دوره‌های آموزشی «شهرداری» انتالیا آغاز کرده‌ام.

منبع: ایکنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی