جادو و جادوگری

جادو، جادوگری، فال بینی، تعویذ و علاج آنها – 21

سحر محبت

بخش بیست و یکم:

در بخش های قبلی در مورد سحر تفریق و علاج آن مطالعه نمودیم و دانستیم که بعضی از ساحران، قرآن کریم را بصورت کفش می‌پوشند و با آن به تشناب می‌روند! عده‌ای دیگر، آیات قرآن کریم را با نجاست و خون حیض می‌نویسند که این بدترین سحر برای جلب و جذب شیاطین بر مسحور و ساحر است. بعضی‌ها آیات قرآن کریم را بر کف پا و قدمهای شان می‌نویسند و بعضی‌ها سورۀ فاتحه را معکوس می‌نویسند! عده‌ای نیز بدون وضو نماز می‌خوانند! و بعضی‌ها ناپاک و بدون غسل می‌مانند. برخی به نام شیطان گوسفند ذبح می‌کنند! یعنی اسم الله سبحانه و تعالی را هنگام ذبح بر زبان نمی‌آورند. و بعضی‌ها ستارگان را صدا می‌زنند و آن‌ها را سجده می‌کنند! بعضی ها به مادر و دخترشان تجاوز می‌کنند!! و بعضی‌ها طلسم‌هایی را با الفاظ غیر عربی که دارای معانی کفر آمیز می‌باشند می‌نویسند.

پس روشن شد که جن و شیطان به هیچ وجه با ساحر همکاری نمی‌کنند و به تسخیر او در نمی‌آیند، مگر بعد از اینکه ساحر نیز با آن‌ها همکاری بکند، و هر چند که ساحر بیشتر اعمال کفرآمیز مرتکب شود، جن‌ها و شیاطین بیشتر از او اطاعت می‌کنند. و اگر ساحر در اجرای امور کفر آمیزی که شیطان به او دستور می‌دهد، کوتاهی نماید، آن‌ها نیز در پیروی و اطاعت از او کوتاهی می‌کنند. پس در واقع ساحر و شیطان دو رفیق‌اند که بر معصیت و نافرمانی الله سبحانه و تعالی هم پیمان شده‌اند.

وقتی به صورت ساحر بنگری برایت صحت گفته‌هایم آشکار خواهد شد، زیرا چهرۀ اورا تاریکی کفر چنان فرا گرفته که گویی ابر سیاهی بر چهره‌اش انداخته است. اگر بتوانی ساحر را از نزدیک ببینی و از زندگی او اطلاع یابی خواهی دید که با زن و فرزندان خود در بدترین وضعیت زندگی می‌کند. خودش نیز آسوده خاطر نیست، خواب و آرامش از او سلب شده است؛ وجدانش ناآرام است.در خواب کابوس می‌بیند، با ترس و دلهره از خواب می‌پرد. علاوه بر این، جن‌ها و شیاطین، زن و فرزندانش را نیز مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند، و در میان‌شان تفرقه و اختلاف ایجاد می‌کنند.

الله سبحانه و تعالی چه خوب فرموده است:

﴿وَمَنۡ أَعۡرَضَ عَن ذِكۡرِي فَإِنَّ لَهُۥ مَعِيشَةٗ ضَنكٗا﴾ طه: ۱۲۴

«و هر که از یاد من روی بگرداند، زندگی تنگ (‌و گرفته‌ای‌) خواهد داشت».

در این بخش به شرح نوع دوم سحر که همانا سحر محبت است میپردازیم:

سحر محبت:

یکی از انواع دیگری سحر، که زنان جاهل و دور از دین اسلام خود شان را در شرک و کفر با مغالطه می اندازند، سحر محبت است که یکی از بدترین جادو و سحر بر شوهر و یا مرد، از سوی خانمش صورت میگیرد.

پیامبر مهربان ما محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم فرمودند:

«إنَّ الرُقى والتمائم والتَّولة شِرك»

«دَمهای جاهلی و آویز و جادوی محبت شرک است».

ابن اثیر می‌گوید:

«التَّولة» بکسر تاء و فتح واو سحری را می‌گوید که زن را نزد شوهرش محبوب کند.

خوانندۀ محترم باید بداند: دمی که در حدیث مزبور شرک گفته شده همان دَمی است که در آن از جن و شیاطین کمک گرفته شود و شرک آمیز باشد. اما دَم کردن با آیات قرآنی و اذکار شرعی، با اتفاق فقیهان، اشکالی ندارد. چنانکه در صحیح مسلم آمده است که رسول الله صلی الله علیه وسلم، فرمود:

«لا‌بَأْسَ بِالرُّقَى مَا لَمْ تكُنْ شِرْكاً» رواه مسلم.

دَم خواندن به شرطی که در آن کلمات شرک آمیز نباشد اشکالی ندارد.

من شخصاً مردان زیادی را دیده ام که مانند یک بزغاله و گوسفند، زنان شان پیش پیش و ایشان در عقب زنان شان، بع بع کنان، با ترس و لرز بر هر امرِ او سر تعظیم را خمیده اند.

سحر محبت علاماتی زیادی دارد، که در اینجا به چندتای اشاره میکنم:

علامات سحر محبت:

  1. عشق و علاقۀ فوق العاده نسبت به همسر.
  2. علاقۀ وافر به همبستری.
  3. عدم تحمل دوری زن.
  4. حرف شنوی کورکورانه از وی.
  5. اوامر او را نسبت به هر چیز دیگری مهم شمردن، حتی نسبت به دین و امور دینی.
  6. احساس ترس و هیبت از زن.

انگیزه و روش سحر محبت:

معمولاً بین زن و شوهر جدل‌های لفظی و اختلاف رخ می‌دهد که بصورت عادی حل می‌شود. ولی بعضی از زنان بی‌صبرانه نزد جادو‌گران حرفه‌ای می‌روند تا به وسیلۀ سحر محبت، نزد شوهرانشان محبوب شوند.

باید گفت:

زنانی که چنین می‌کنند یقیناً نادان و ضعیف الایمان هستند و نمی‌دانند که سحر نا‌جایز و حرام است. ساحر از این زنان، لباسِ مستعمل شوهران شان را می‌طلبد و بر آن افسون می‌خواند یا اینکه نخی می‌طلبد و آن را دَم می‌کند و به او می‌گوید: این را جایی دفن کند. و یا اینکه در آب و غذا دم میکند زن به شوهرش بدهد.

زشت ‌ترین نوع سحرِ محبت این است که ساحر ویا جادوگر به وسیلۀ نجاست و خون حیض سحر می‌کند و می‌گوید: آن را در غذا مخلوط کند و بر شوهرش بخوراند. و یا اینکه آن را در مواد خوشبوئی استعمال، و مخلوط نماید. متأسفانه، این نوع سحر که توسط ساحران خبیث و مشرک و به اشاره و همکاری زنان جاهل، بی عقل و خبیث بر شوهران شان دمیده میشود، اثرات معکوسِ خودش را دارد که در بخش بعدی در مورد آن معلومات مفصلی را خدمت شما عزیزان پیشکش خواهم کرد.

 

نوشته: احمد عارفی

منبع: سایت دعوتگر

ویراستار: سایت اصلاح نت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی