اخبار جهان اسلام

دادگاه مصر ۲۱ اخوانی را به حبس ابد محکوم کرد

دادگاه مصر در ادامه سیاست‌های این کشور برای سرکوب گروه اخوان‌المسلمین، ۲۱ عضو این گروه را به حبس ابد محکوم کرد. گروه‌ اخوان‌المسلمین بر مسالمت‌آمیز بودن اعتراضات خود به عزل مرسی که آن را یک «کودتای نظامی» می‌داند، تأکید دارد.

دادگاه جنایی «شبین الکوم» در استان المنوفیه به ریاست قاضی «صبری البنا» رئیس‌ دادگاه برای رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده ارتکاب خشونت در المنوفیه تشکیل جلسه داد.

پایگاه الیوم السابع گزارش داد که دادگاه ۲۱ نفر از رهبران و اعضای گروه اخوان‌المسلمین در این پرونده را به صورت غیابی محاکمه و به اتهام عضویت در یک گروه ممنوعه و تحریک مردم برای ارتکاب خشونت به حبس ابد محکوم کرد. دادگاه همچنین ۸ متهم دیگر این پرونده را به ۷ سال حبس محکوم نمود.

از زمان عزل «محمد مرسی» رئیس‌جمهور منتسب به جماعت اخوان‌المسلمین در سال ۲۰۱۳، مسئولان این کشور شمار زیادی از رهبران اخوان‌المسلمین و اعضای این گروه را به اتهام تحریک به خشونت و تروریسم بازداشت کرده‌اند.

گروه‌ اخوان‌المسلمین بر مسالمت‌آمیز بودن اعتراضات خود به عزل مرسی که آن را یک «کودتای نظامی» می‌داند، تأکید دارد.

منبع: افکار نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی