خانه و خانوادهداستان تازه مسلمانان

داستان اسلام آوردن سرنا هاجر از ایتالیا

دختری ۲۵ ساله از اهالی مودنا از شهرهای منطقه‌ی امیلیا – رومانیا در شمال ایتالیا اسلام آوردن خود را اعلان کرد.

سرنا، بعد از ازدواج با مسلمانی از مراکش که به جدایی انجامید و نتیجه‌اش دختری ۴ ساله است، در پی شناخت اسلام برآمد تا سبب رفتار و اعمال شوهر سابقش را – بدون کوچکترین اراده‌ای نسبت به پذیرش اسلام – دریابد.

با همکاری عده‌ای از مراکشی‌ها با مبادی و تعالیم اسلامی آشنا شده و بیشابیش شیفته‌ی اسلام گردید تا اینکه مسلمان شدنش را رسماً اعلان کرد و نام ”هاجر“ را به نام اصلی خود افزود.

سرنا هاجر، در رستوران مک دونالد کار می‌کند و به همین سبب نمی‌تواند حجابش را کاملاً رعایت نماید. او نسبت به ادای نمازهای پنجگانه بسیار حریص است، از شراب نوشی و دخانیات به دور است. زندگی‌اش را بعد از اسلام راحت‌تر و متعادل‌تر می‌بیند و آرزویش این است که پروژه‌ی یک رستوران حلال را به اجرا درآورد و دختران را آزاد بگذارد که اگر خواستند حجابشان را بپوشند و آنها را – آن‌گونه که خودش را از حجاب باز داشته‌اند – از حجاب باز ندارد.

این دختر از وضعیت زن در اسلام دفاع کرده و می‌گوید: زن در اسلام فقط برای خدا سر خم می‌کند نه برای مرد، و اگر برخی از شوهران مسلمان با زنانشان بدرفتاری می‌کنند، در ایتالیا هم کاتولیک‌ها همین بدرفتاری را با همسرانشان دارند.

منبع: سنت آنلاین

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی