خانه / دانلود / کتاب / دانلود کتاب: اسلام نظام زندگی

دانلود کتاب: اسلام نظام زندگی

اسلام نظام زندگی

گرچه ما بر تمام انبیاء علیهم السلام که قبل از پیامبر صلی الله علیه وسلم مبعوث شده است, ایمان داریم، چه آن انبیایی که در قرآن کریم ذکر شده است و چه آن هایی که در قرآن ذکری از آن بمیان نیامده است.
ایمان داشتن به انبیای کرام جزء اصلی و مهم عقیدۀ اسلامی بوده و بدون آن ممکن نیست که مسلمان باقی بمانیم. اما بخاطر کسب هدایت و آموختن دین الهی, فقط به محمد صلی الله علیه وسلم مراجعه می‌کنیم. این سخن را بر مبنای توصیف و مبالغه نمی‌گوییم, بلکه علت اصلی آن چنین است که :
• ایشان آخرین پبامبر است، لذا آموزه هایی که از سوی الله متعال آورده اند, جدید ترین هدایت (Latest Dispensation) است.
• کلام الهی (Word of godd)که بوسیله ایشان بما رسیده است, بصورت خالص کلام الله متعال بوده و حتی یک حرف هم از آمیختۀ بشری در آن وجود ندارد.
این کتاب به همان زبانی که نازل شده, تا اکنون به همان زبان وجود دارد که زبان زنده و مشهور بوده و میلیونها انسان مطابق آن تکلم مینمایند و می‌نویسند.
و در دستور و قواعد زبان از عهد نزول قرآن تا امروز هیچ نوع تغییری ایجاد نشده است. چنانچه قبلاً بیان کردیم، سیرت، اخلاق، اقوال و اعمال رسول الله صلی الله علیه وسلم بصورت کامل و تا آخرین حد ممکن محفوظ و با سند صحیح, ثبت و بصورت تفصیلی روایت شده است و این وصف بر سیرت انبیای سابق صدق نمی‌کند. به همین علت است که ما به رسالت شان ایمان داریم، اما بصورت عملی از آنها پیروی نمی‌کنیم.

برای دانلود کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

Islam Nezame Zendage

 

کتاب را آنلاین مطالعه فرمایید!

درباره ی اصلاح نت

همچنین ببینید

بهترین اپلیکیشن جامع ترجمه و تفسیر قرآن

هدیه ای ارزنده به تمام علاقه مندان و دوستداران قرآن کریم  با نصب اپلیکیشن تفسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *