کتاب

دانلود کتاب “فقه میسر فارسی” درفقه حنفی

مسایل و احکام فقهی مربوط به عبادات را بر اساس فقه «حنفی» شرح می‌دهد.

مسایل و احکام  فقهی مربوط به عبادات را بر اساس فقه «حنفی» شرح می‌دهد. اثر حاضر، با نثری روان و به دور از اصطلاحات تخصصی فقهی به رشته تحریر درآمده است و هدف از آن، ارائه مرجعی کارآمد برای پاسخگویی به پرسشها و نیازهای روزمره احناف می‌باشد. شیوه مؤلف در گردآوری احکام، مبتنی بر شیوه «حسن بن عمار شرنبلانی مصری» در کتاب «نور الإیضاح» بوده است؛ لذا تأکید و تکیه وی در اخذ مطالب، بر کتاب مذکور می‌باشد. بخش نخست کتاب، مربوط به احکام فقهی طهارت است و در ادامه، تمام مسائل مرتبط با نمازهای واجب و مستحب تشریح شده است. بحث درباره احکام میت و همچنین احکام روزه و زکات، موضوع بخشهای آتی کتاب است. در فصل پایانی کتاب نیز نویسنده به توضیح احکام فقهی حج و صدقات پرداخته است.

نکته : این کتاب در سایت کتابخانه قلم قرار دارد و سایت مزبور در کشورمان فیلتر است بنابر این دانلود آن بدون فیلتر شکن امکان پذیر نبست.

نویسنده : شفيق الرحمن ندوي

مترجم : عبدالرئوف مخلص
منبع: کتابخانه قلم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی