اخبار جهان اسلام

درخواست مصر از اینترپل برای تحویل ۳۰ اخوانی مقیم قطر

یک منبع مسئول مصری از هماهنگی بین ۲ وزارتخانه خارجه و دادگستری برای درخواست مجدد از اینترپل جهت تحویل افراد تحت تعقیب در قطر خبر داد.

به گفته یک منبع امنیتی مصری، مسئولان رسمی این کشور که قبلا از اینترپل درخواست کرده بودند افراد تحت تعقیب مصری در قطر را بازداشت کند بار دیگر این درخواست خود را مطرح کرد. شبکه اسکای‌نیوز گزارش داد که فهرست مصری ارائه شده به اینترپل شامل اسامی ۴۰ نفر است که ۳۰ نفر از آنها از رهبران اخوان‌المسلمین که در قطر مقیم هستند.

به گفته این منبع، «یوسف القرضاوی» در صدر این فهرست قرار داد و اسامی طارق الزمر، عاصم عبدالماجد، احمد منصور، یحیی موسی، ولید شرابی، جمال حشمت و آیات العرابی نیز به چشم می‌خورند.

عربستان، امارات، بحرین و مصر اخیرا به دنبال قطع روابط با قطر یک فهرست از اسامی ۵۹ نفر و ۱۲ گروه و جمعیت را منتشر کرده و آنها را مرتبط با تروریسم دانسته و قطر را به حمایت از این افراد و گروه‌ها متهم کردند.

منبع: ساعت ۲۴

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی