اخبار جهان

در انگلستان از هر سه دختر دانش آموز یکی مورد آزار قرار میگیرد

🌀يک سوم دختران دانش‌آموز در انگلستان، هنگامی که یونیفرم مدرسه به تن داشتند تجربه آزار و اذيت جنسى در اماكن عمومى را دارند.

🔸برخی از دختران معتقدند کوتاهی يونيفرم مدرسه باعث مى‌شود در معرض اذيت و آزار قرار گيرند و احساس می‌کنند برای مردان بزرگتر جذابیت جنسی پیدا می‌کنند.

🔸يک هشتم دانش آموزان اولين بار چنين توجه جنسى در اماكن عمومى را وقتى هنوز كمتر از ١٢سال سن داشتند، تجربه كرده‌اند و برخى حتى در ٨ سالگى با چنين مشكلى مواجه شدند.

🔸در برخی موارد مردان اقدام به عكس گرفتن از زير دامنشان کردند؛ همچنين دستمالى شدن در سيستم حمل و نقل عمومى معضل ديگرى بود كه با آن دست به گريبان بودند.

🔸مشكل آزار جنسى داخل مدارس انگلستان هم از طرف همكلاسى‌هاى پسر شايع است و بسيارى از دختران براى جلوگيرى از عكس گرفتن از زير دامنشان يا ساير آزارهاى مرتبط، به پوشيدن شلوارک در زير دامن روى آورده‌اند و در برخى موارد مسؤولان مدرسه توصيه كرده‌اند دختران با شلوار به مدرسه بيايند تا از آزار و اذيت مصئون بمانند.

🔸در مجموع اين نوع آزار و اذيت ها آنقدر رايج شده كه بسيارى از دختران آن را جزئى طبيعى از روند بزرگ شدن تلقى مى‌كنند.

 

منبع:

https://edition.cnn.com/2018/10/08/uk/uk-schoolgirls-harassed-intl/index.html

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی