خانه / اخبار / اخبار جهان / در انگلستان از هر سه دختر دانش آموز یکی مورد آزار قرار میگیرد
Royal High School. Students wearing backpacks walk down stairs at Royal High School Bath, which is a day and boarding school for girls aged 3-18 and also part of The Girls' Day School Trust, the leading network of independent girls' schools in the UK. URN:38629635 (Press Association via AP Images)

در انگلستان از هر سه دختر دانش آموز یکی مورد آزار قرار میگیرد

🌀يک سوم دختران دانش‌آموز در انگلستان، هنگامی که یونیفرم مدرسه به تن داشتند تجربه آزار و اذيت جنسى در اماكن عمومى را دارند.

🔸برخی از دختران معتقدند کوتاهی يونيفرم مدرسه باعث مى‌شود در معرض اذيت و آزار قرار گيرند و احساس می‌کنند برای مردان بزرگتر جذابیت جنسی پیدا می‌کنند.

🔸يک هشتم دانش آموزان اولين بار چنين توجه جنسى در اماكن عمومى را وقتى هنوز كمتر از ١٢سال سن داشتند، تجربه كرده‌اند و برخى حتى در ٨ سالگى با چنين مشكلى مواجه شدند.

🔸در برخی موارد مردان اقدام به عكس گرفتن از زير دامنشان کردند؛ همچنين دستمالى شدن در سيستم حمل و نقل عمومى معضل ديگرى بود كه با آن دست به گريبان بودند.

🔸مشكل آزار جنسى داخل مدارس انگلستان هم از طرف همكلاسى‌هاى پسر شايع است و بسيارى از دختران براى جلوگيرى از عكس گرفتن از زير دامنشان يا ساير آزارهاى مرتبط، به پوشيدن شلوارک در زير دامن روى آورده‌اند و در برخى موارد مسؤولان مدرسه توصيه كرده‌اند دختران با شلوار به مدرسه بيايند تا از آزار و اذيت مصئون بمانند.

🔸در مجموع اين نوع آزار و اذيت ها آنقدر رايج شده كه بسيارى از دختران آن را جزئى طبيعى از روند بزرگ شدن تلقى مى‌كنند.

 

منبع:

https://edition.cnn.com/2018/10/08/uk/uk-schoolgirls-harassed-intl/index.html

درباره ی اصلاح نت

همچنین ببینید

ماکرون: به تمام زنان محجبه احترام می‌گذارم

رئیس جمهوری فرانسه ضمن تاکید بر این که به زنان محجبه احترام می گذارد، خاطر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *