اخبار جهان اسلام

راه اصلی کمک رسانی به رژیم اسد

راه اصلی کمک رسانی به رژیم اسد
موضوع: سیاسی

تاریخ انتشار: 2016-07-23 | بازدید: 26

گروه های مخالف رژیم راه اصلی کمک رسانی به رژیم اسد در حلب را بستند

گروه های مخالف رژیم اسد اعلام کردند که راه اصلی کمک رسانی به رژیم اسد را در جنوب غربی شهر حلب بستند؛ همزمان اعلام شد که در اثر حمله ی هوایی به استان ادلب 13 نفر کشته شد.

 مخالفان نیز تأیید کردند که با بستن راه اصلی کمک رسانی به رژیم اسد در منطقه راموسه واقع در جنوب غربی شهر حلب دو خودروی نظامی را نابود و تعدادی از عناصر رژیم را کشته اند در حالی که مبارزه همچنان ادامه دارد.

در عین حال اعلام شده که جنگ تازه ای بین مخالفان و رژیم جنایتکار اسد در منطقه الملاح واقع در شمال حلب شروع شده و گزارش شده که مخالفان موفق شدند یک نقلیه نظامی رژیم اسد را نابود و تمام خدمه آن بکشند.

به گفته فعالان؛ جبهه نصرت نیروهای اسد را در منطقه الملاح با یک خودروی بمب گذاری شده هدف قرار دادند در حالی که سه نفر از غیر نظامیان  در اثر  انداختن بمب های بشکه ای در راه ها توسط رژیم کشته شدند.

در همین حال در اثر حملات روسیه و سوریه بر مناطق مسکونی شهر ادلب که تحت کنترل مخالفان است 13 نفر کشته و 30نفر زخمی شده اند که حال برخی از آنها وخیم گزارشده است.

و منابع دفاع مدنی گزارش داده اند که هواپیماهای روسیه با هدف قرار دادن ساختمان های مسکونی و مقر هلال احمر در شهر ادلب آسیب های فراوانی به خانه ها و خودروها وارد کرده اند.

 

 

 

    منبع:
مفکرة الاسلام

 

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن