اخبار جهان اسلام

راه اندازی پویش «از مسجد ما دیدن کنید» در انگلستان

مسلمانان انگلیس پویشی راه اندازی کرده اند که طی آن از غیرمسلمانان هموطن دعوت می کنند از مساجدشان بازدید کنند.

پویش “Visit My Mosque” یا از مسجد ما دیدن کنید درحقیقت ابتکاری از سوی ۱۵۰ مسجد در سرتاسر بریتانیا برای خنثی کردن تلاش های اسلام هراسان و اسلام ستیزان است. طی این پویش، در این مساجد به روی همه مردم بریتانیا باز می شود تا آنها از فضای درونی مساجد و امکانات آنها بازدید کنند.

این پویش به همت شورای اسلامی بریتانیای کبیر راه اندازی شده و اولین مسجدی که آن را اجرا کرد مسجد پیغام اسلام در بیرمنگام بود. پیغام اسلام دومین مسجد بزرگ در سرتاسر انگلیس است.

یکی از معروف ترین شخصیت های سیاسی که در این پویش از یک مسجد بازدید کرد، جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس بود که در مسجد فینزبوری در شمال لندن حضور پیدا کرد و در صفحه شخصی خود خطاب کنایه آمیز به ترامپ هم زد؛ او نوشت نشستن در کنار دیگران و چای خوردن بهتر از دیوار کشیدن دور خود و دور ماندن از دیگران است.

منبع: شفقنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی