اعجاز قرآن

زن مسلمان پاکترین زن روی زمین است!

رابرت غیلهم متخصص رویان شناس و پیشوای یهودیان در انستیتیوت تحقیقاتی آلبرت انیشتاین در امریکا، از توجه به کشف اعجاز قرآن در مورد طلاق و سازگار بودن حکم قرآن کریم با نتایج تخصصی معاینات اسپرم شناسی، اسلام آورد.

غیلهم میگوید: تحقیقات جدید وانکارناپذیر که ثبوتش میان دانشمندان روال قطعی بودن را بخود گرفته است آن عبارت از تثبیت مشخصات نطفهء هرمرد مربوط بخود همان مرد است یعنی چنانکه خطوط رمزی انگشتان هرشخص در معاینات بایومیتریک، مبین تفکیک شناخت فرد از فرد است بدینگونه نتیجه آزمایش نطفه در معاینات رویان شناسی نطفهء یک مرد از مرد دیگر را، دقیقا متمایز نشان میدهد.

او میگوید: زن در بعد پذیرش داده های مرد حیثیت کمپیوتر را دارد، حین آمیزش با زن نمونهء از داده های مرد، در خزینه گاه زن ذخیره میگردد.

چون زن پس از دریافت طلاق همزمان شوهرنمود، درج سیستم ذخیره گاه او نمونه های متعارض جای میگیرد که آن باعث اختلالات و امراض برای زن میگردد.

علم جدید این را ثابت ساخته است که در اولین میعاد عادت ماهوار پس از طلاق، 32% الی 35% مخزن کامپیوتری زن از نطفه پاک میگردد.

در دور دوم عادت ماهانگی 67% الی72% دستگاه تصفیه میشود.

در مرحله سوم، 9.99% نمونه های جاگرفته در مخزن کلا پاک میشود. اینجاست که رحم پاک گردیده، آماده برای پذیرش نمونه تازه میگردد.

او میگوید مصاب بودن زنهای مزنیه و روسپی به امراض از نتیجه آمیزش های نامشروع با مردان متعدد است.

وی اضافه میدارد آنکه قرآن کریم عدت برای زن شوهر مرده را چهارماه و ده روز گفته است خالی از شگفتی نیست زیرا در آوان غم و اندوه داده های شوهردر ذخیره گاه زن برای مدت طولانی باقی می ماند.

غیلهم به نتیجه این تحقیقات زمانی دست یافت که در یکی از محلات مسلمان نشین امریکا او بابت معاینات رویان شناسی به تحقیق پرداخت. او دریافت هر زن مسلمان که آنجا بود نمونه های معایناتی در ذخیره گاهش مربوط به شوهر خودش بود.

اما نتیجهء این تحقیق در یکی از محلات دیگر که آنجا آزادی بلاقید حکمفرما بود کلا معکوس بود. هرزن دارای دو نمونه تا سه نمونه در مخزن خود داشت البته حقیقت برایش زمانی واضح شد که خانمش دارای سه فرزند بود و مورد معاینه قرار گرفت دریافت که از سه فرزند، دوی آن مربوط بخودش نبوده است و دانست که خانمش به او خیانت کرده است.

همانجا او اعلان داشت دیگر اسلام دین من است و نظرم این است زن مسلمان پاکترین زنهای کرهء زمین است.

سبحان الله

ترجمه ازf عربی ماجدترکی

برگردان: سیدعبدالقدیر’سایس’

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. این چرت پرتا از کجای خودتون در میارید خودتون خر فرض کردید یا دگر خودتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی