Uncategorized

ظهور کرم بال دار

اعمال وافعال ما وفتنه های آخر زمان!
﴿بخش سیزدهم﴾:
در بخش قبلی در مورد نشانه ی مهم آخر زمان که خروج یأجوج و مأجوج بود بحث مختصری داشتیم و دانستیم که قوم یاجوج و ماجوج سدِّ مستحکم و عظیمی را که ذوالقرنین آن را به امر الله سبحانه و تعالی اعمار نموده، میشگافند و مانند مور و ملخ به شهر ها و قصبات حمله میکنند.
بخشی از حدیث طویلی را که نواس بن سمعان رضی الله و عنه آن را از بهترین عالم و آدم روایت میکند، در اینجا با پدیده ی جدیدی ﴿ ظهور کرم بال دار﴾ راکه در عصر معاصر ظهور کرده، با استناد پژوهش ساینسی انجمن داکتران آسترالیا و امریکا خدمت شما تقدیم میکنم.
اما، اصل موضوع، طبق حدیث مبارکه ی حضرت رسول کریم صلی الله وعلیه وسلم:
بعد از اینکه حضرت عیسی علیه السلام،‌ مسیح دجال را نزد دروازه شهر لدّ می‌کُشَد، الله سبحانه و تعالی به عیسی علیه السلام وحی می‌کند که مردمی از بندگانم را خارج نموده‌ام که هیچ کس حتی تو نیز یارای مقابله با آنها را ندارد، بندگانم را به کوه طور پناه ده.
الله سبحانه وتعالی یأجوج و مأجوج را میفرستد که از هر تپه‌ای سرازیر می‌شوند.
حضرت عیسی و همراهانش به الله سبحانه و تعالی پناه می‌برند و بالاخره، ذات مقتدر و یکتا کرمی را مأمور آنها میکند.
این کرم خطرناک، آنها را همچون مرگ یک نفر نابود می‌سازد و عیسی علیه السلام و یارانش به زمین برمی‌گردند.
زمانیکه بر زمین برمیگردند، حتی یک وجب از زمین را که بوی گندیده و متعفن آنها درامان مانده باشد نیز پیدا نمی‌کنند.
بوی گندیده و متعغن اجساد کرم خورده ی قوم یأجوج و مأجوج همه ی زمین را را میگیرد.
که دیگر بار حضرت عیسی علیه السلام  و یارانش به الله سبحانه و تعالی پناه می‌برند و ذات مقتدر و کارساز، پرندگانی با گردن های  همچون گردن شترهای عظیم‌الجثه و قوی‌ هیکل را می‌فرستد و آنها را به جایی که او تعالی بخواهد انتقال می‌دهند،
سپس الله تعالی بارانی را به مدت چهل روز می‌فرستد که به همه نقاط زمین، از شهرها گرفته تا صحراها می‌رسد و زمین را به صورتی شستشو می‌دهد که مثل آیینه پاک و منزه می‌گردد،
سپس به زمین گفته می‌شود ثمراتت را برویان و برکاتت را بیرون بریز تا جایی که گروهی از مردم از یک انار می‌خورند و زیر پوستش نیز سایه می‌گیرند.
در این حالت الله سبحانه و تعالی نسیم لطیف و خوشی می‌فرستد که به زیر بغلِ مؤمنان نفوذ کرده و روح شان را می‌گیرد و فقط فاسدان و تبهکاران می‌مانند که الاغ‌وار و حیوان‌صفت بر یکدیگر سوار می‌شوند و قیامت بر همین مردمان به پا می‌شود.
این یکی از دعا های زیبای حضرت رسول کریم صلی الله و علیه وسلم برای امتش است که در قعده ی اخیرِ هر نماز، قبل از سلام:
﴿از عذاب قبر، عذاب جهنم، از فتنه های زندگی و موت و از فتنه های آخر زمان به خالق یکتا پناه ببرند﴾ که این دعا را قبلاً در مبحث ادعیه ی پیامبر صلی الله وعلیه وسلم، بشکل تصویری نشر نمودم.
در مورد نسبِ  یأجوج و مأجوج باید افزود که، اینان گروهی از نوادگان یافث یکی از فرزندان نوح علیه السلام هستند که چون مردمِ زمین را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، ذوالقرنین آنها را داخل سدی محبوس کرد تا الله سبحانه و تعالی در آخر زمان اجازه ی خروجشان را صادر سازد.
نوح علیه السلام چهار فرزند داشت به نام‌های :

حام، سام، یام و یافث.

یام که همان کنعان است که در طوفان غرق شد و نسل کنونی بشر زاده ی سه فرزند دیگر وی هستند.
از سام، عرب، فارس و رومیان به وجود آمدند،
از یافث ترک‌ها و سقالبه و یأجوج و مأجوج پدیدار شدند،
و از حام قبطیان و سودان و بربریان زاده شدند.
این نسب‌بندی در حدیثی از حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وسلم به روایت حافظ ابوبکر بزاز نقل شده است. البته ابن عبدالبر آن را به سیعد بن المسیب رحمه‌الله نسبت داده است.
وحال مبحث ظهور این کرم هائی که تنها از گوشت انسانها و حیوانات تغذیه میکنند، و قدرت پرواز را نیز دارند تا به سرعت به هرجا پرواز کنند.
این کرم ها که تازه ظهور کرده اند بنام Cochliomyia hominivorax یاد میشوند که برای اولین بار یک پژوهشگر آسترالیائی را از ناحیه ی عقبی گوش مجروح کرده است.
وی، بعد از بازگشتش در ( پیرو Peru) حین دیدار تحقیقاتی اش، از جنگل های امازون، درد شدید و افراز مایعی را ازعقب گوشش احساس میکند.
وحشتاکتر از آن، او در جریان سفرش در داخل طیاره حرکت و راه رفتن جسم زنده ای را در همان ساحه ی گوشش احساس کرده، از شدت درد زیاد به ستوه می آید، و این اولین باریست که نشریه ی طبی آسترالیا از ظهور این کِرمِ وحشتناک حرف میزند و بشریت را از سم خطرناک و تغذیه ی این کرم از گوشت و عضله، بیم میدهد.
برای معلومات بیشتر در مورد این کرم، به لینک هائی که در پاورقی جا داده ام مراجعه کنید، و در لینک شماره دهم کلیپ ویدیوئی را از آخرین تحقیقات ساینس دانان در اینمورد برای معلومات مزید شما عزیزان گرانقدر جا داده ام.
با در نظرداشت ظهور این کرم ها و مطالعه ی تحقیقات ساینسی در اینمورد،گسترش و انتشار این کرم های بالدار به نقاط مختلف جهان، خیلی قریب و آنی است.
چون، از یکسو قتل و قتال در سوریه و یمن، کشف تیل در اعماق زمینهای دریای فرات، گرایش مسلمانان به فسق و فساد، برچیدن علم و عمل، پدیدار شدن خسوف و کسوف، و بقیه نشانه ها و علاماتی که در احادیث رسول کریم صلی الله وعلیه وسلم آمده است، سلسله ی زنجیری ظهور علایم آخر زمان، یکی بعد دیگر، و در فاصله ی زمانی خیلی کم، قابل تدبر و تعمقِ عقلِ سلیم است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن