خانه / فرهنگ و جامعه / زن در اسلام / قدردانی از روز دختر بخاطر سوابق تجاوز جنسی کارکنان سازمان ملل

قدردانی از روز دختر بخاطر سوابق تجاوز جنسی کارکنان سازمان ملل

حسینه عبدالله

ما منحیث دختران مسلمان نیازی به تجلیل چنین روزی نداریم، چون اسلام بهترين قوانین الهی را برای ما ۱۴۰۰ سال قبل به ارمغان آورده است. حالانکه، تا یک قرن قبل دختران در غرب حق رای دادن را نداشتند، حق مالکیت و ميراث بردن را نداشتند و بدتر از همه حتی از جمله انسان ها هم شمرده نمیشدند. بعداز قرن ها مشقت، با تطبیق نظام ناقص دموکراسی ملل متحد در سال ۲۰۱۲ م روزی را بنام ‘روز دختر’ اختصاص داد تا نیاز ها و محدودیت های دختران را اشکار و از استعداد های شان تقدیر مکارانه ی کرده باشد.
خواهران مسلمان بدانند دین مبین ما دین ادعاها نیست، بلکه دین عمل است.

درست است که بعداز سقوط خلافت تا آلان، در سرزمین های اسلامی حقوق تعداد محدود از دختران به صورت مکمل آن ادا نگردید است ولی این بدان معنی نیست که اكثريت دختران مسلمان از حقوق شرعی شان محروم یا از جامعه اسلامی طرد شده باشند.

دختران مسلمان مروارید های خانواده هایشان بوده اند، زحمت کسب نفقه را ندیده اند، تا پایان عمر بی سرپناهی را تجربه نکرده اند، ولی شان از عزت شان دفاع کرده و زمینه تحصیل و پیشرفت برای شان فراهم بوده است. حالانکه در ممالک غربی اكثريت دختران در دهه دوم زندگی مجبور به کسب نفقه میباشند، در صورت عدم بودیجه کافی مجبور به زندگی در سرک ها و زیر زمینی ها شده و به مواد مخدر رو میاورند، مورد آزار و تجاوز جنسی قرار میگیرند و اگر ظاهر زیبا داشتند همانند کالای تجارتی با آنها برخورد میشود. این چنین دختران بی چاره اند که با تجلیل یک روزی بنام روز دختر خود را فریب میدهند و چنین می نمایانند که آنها هم در جامعه رول ایفا میکنند.

آن تعداد از خواهران مسلمان که در مورد حقوق شان کم توجهی شده نباید اسلام را مقصر دانسته و فریب ادعا های حقوق بشر و ملل متحد را بخورند.

اگر به سابقه کاری حقوق بشر و ملل متحد نگاهی ژرف انداخته شود فساد شان بدون هیچگونه شبهی رونما میگردد. کارکنان حقوق بشر به بهانه رسیدگی به امور زنان و دختران محتاج، آنها را مورد تجازو جنسی قرار داده و نوزادان که از سبب فعل حرام شان بدنیا میاید را بی سرپرست رها میکنند.

ملل متحدی که شعارش آوردن صلح و حل مشاکل انسانی است روزانه به بهانه های مختلف خواهران و برادران ما را قتل عام کرده و نه تنها که مشکلی را حل نمیکنند بلکه با فساد شان زمین را رو به تباهی میکشانند.

پس چطور ادعای متجاوزین، قاتلین و فساد پیشگان مدار اعتبار بوده میتواند! اگر هم ادعای شان راست باشد جز چند خود فروخته مغز شویی شده کسی دیگر از طرف شان تقدیر نمیشود، نمونه بارز آن ملاله یوسفزی و حیلمه عدن دختران مشهور بین المللی و آريانا سعید مشهور وطنی میباشد که چگونگی فعالیت های شان برای همه هویداست.

درباره ی اصلاح نت

همچنین ببینید

زن در میان شفافیت شریعت الهی و تیرگی فرهنگ غرب (۳)

مولف دکتر سعید رمضان بوطی مترجم: عمر قادری ۵-طلاق مطلب جدل انگیز موجود در بین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *