اخبار جهان اسلام

مصر دارایی ۲۸ فرد و ۱۲ شرکت مرتبط با اخوان‌المسلمین را بلوکه کرد

مسئولان مصری در ادامه‌ی سرکوب جماعت اخوان‌المسلمین دارایی‌های ۲۸ فرد و ۱۲ شرکت مرتبط با این گروه را بلوکه کردند. کمیته توقیف و مصادره اموال اخوان‌المسلمین در مصر اعلام کرد که این کمیته دارایی‌های ۲۸ فرد و ۱۲ شرکت مرتبط با این گروه را بلوکه کرده است.

در این بیانیه آمده است که تمامی اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول این افراد و شرکت‌ها بلوکه شده و آنها حق دخل و تصرف در حساب‌های بانکی، سپرده‌ها، سند‌های ملکی و تمامی حساب‌های ثبت‌شده به اسم آنها در بانک‌‌های زیر مجموعه بانک مرکزی را ندارند.

۱۲ شرکت مذکور در زمینه املاک، پوشاک، تبلیغات و پیام‌های بازرگانی فعالیت دارند.

از جمله این افراد، «حسن مالک» بازرگان مصری وابسته به اخوان‌المسلمین است که اکنون بنا به اتهاماتی مبنی بر وارد آوردن خسارت به اقتصاد ملی و عضویت در اخوان‌المسلمین در زندان بسر می‌برد.

منبع: خبرگزاری فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی