اخبار جهان اسلام

گسترش حجاب در هالند

طبق یک تحقیق جدید درباره حجاب در هلند 60% از زنان مسلمان هلندی که بین 15 و 35 سال سن دارند با حجاب هستند و التزام آنها به حجاب اجباری نیست بلکه اختیاری است زیرا حجاب بخشی از هویت دینی زن مسلمان است.

طبق یک تحقیق جدید درباره حجاب در هالند 60% از زنان مسلمان هالندی که بین 15 و 35 سال سن دارند با حجاب هستند و التزام آنها به حجاب اجباری نیست بلکه اختیاری است زیرا حجاب بخشی از هویت دینی زن مسلمان است.

این تحقیق بیان می کند که زن مسلمان در هالند از 13 سالگی شروع به پوشیدن حجاب می کند و گاه این آغاز تا 19 سالگی به تاخیر می افتد و رنگ این پوشش نسبت به سن افراد تفاوت میکند.

علاوه بر این خرید حجاب از فروشگاه های مراکش و ترکیه صورت میگیرد و انتظار خرید حجاب از طریق فروشگاه های جهانی مُد نیز وجود دارد.

تمام رسانه های غربی در راستای ترویج فرهنگ برهنگی از یکسو و تبلیغات منفی بر ضد حجاب ازسوی دیگر گام بر می دارند که آمار فوق با توجه به جهات فوق الذکر، قابل توجه می نمایاند و بیانگر گسترش فرهنگ حجاب در کشورهای اروپایی ازجمله هلند است.

 

آوای سنت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی