فکر و دعوت

‏ دشمن تان را بشناسيد

غرب هميشه خود را دوستِ جهان  اسلام وانمود مي كند، اما مي بينيم كه چگونه دوستانه! بالاى آن حمله نموده، نسل ها رانابود، كشور ها را اشغال و سرمايه ها را به يغما مي برد… اين همان واقعيتِ است كه تاريخ گاهى به نام جنگ هاى صليبي، زماني در چهرۀ تجاوز اروپايي، وقتي به نام نبرد كمونيزم و فعلاً در چهرۀ استعمار امريكايي آن را ثبت اوراق خود نموده است. آنچه مسلم است، اين كه دشمن ديرينۀ مان لحضۀ از فكرِ نابودي اسلام و مسلمين غافل نشده است و با وجود تفاوت اديان، مكاتب سياسي، كشور ها و نژادها… همه در برابر اسلام در سنگر واحد ایستاده اند. چنانچه در سطور پایین عللِ دشمني و شيوه مبارزۀ شان با اسلام، از زبان سیاستمداران، مفکرین و بزرگان شان به شكل مختصر بيان مي گردد.

اول: انگيزۀ ديني

– جورج دبليو بوش حمله بر افغانستان را ادامۀ جنگ صليبي ناميد.

  • ایوجین روستو معاون اسبق وزیر خارجۀ امريكا می گوید: اختلاف ما و عرب ها، اختلاف بین دو تمدن اسلامی و مسیحی است و اینک یک و نیم قرن است كه تمدن اسلامی در برابر تمدن مسیحی از پا در آمده است.

– جنرال غورو در هنگام اشغال دمشق، به سوی قبر صلاح الدین ایوبی رفت، و آن را با قدم های ناپاکش لگدکوب کرد و گفت: (ای صلاح الدین! اینک ما بازگشتیم.)

– عساكر قوای اشغالگر اسرائیل در سال 1967، حين ورود به شهر بیت المقدس چنين شعار مي دادند: امروز در برابر خیبر…. محمد وفات کرد، و از خود دخترانی به جا گذاشت…!

دوم: دیوار فولادین در برابر خواسته هاى غرب

آنها اسلام را يگانه صد در مقابل خواسته هاى استعماري شان مي دانند.

– لورنس براون: اسلام یگانه دیوار در برابر استعمار اروپايی است.

– گلادستون صدراعظم اسبق انگلستان: تا زماني كه قرآن در دست مسلمانان وجود دارد، اروپا هرگز نمی تواند بر شرق تسلط یابد.

-فرمانروای اشغالگر فرانسوی در الجزایر: تا هنگامي كه الجزایری ها قرآن می خوانند و به عربی تکلم می کنند، هرگز بر آنان پیروز نخواهیم شد، پس لازم است قرآن را از زندگی و عربی را از زبان های شان ریشه کن نماییم.

سوم: یگانه دشمن

– مجلة شئون الدوليه- لندن جنوري ۱۹۹۰: غرب اسلام را به عنوان دشمنِ جديد خود مي داند زيرا اين دين ثابت كرد كه به رغم تكنالوژي و صنعت غرب، در برابر تهاجم ايستاد. امروز اسلام قوي تر از ۱۰۰ سال پيش است و تمدن اسلامي تنها خطر و تهديد براى تمدن غرب است.

– فرانسيس فوكوياما در سال ۲۰۰۱ گفت: مشكل ما صرف بااسلام سياسي

و احزاب بنيادگراى مسلمان نیست، بلكه گِرِه كار اينجاست كه در سالیان

  اخير، اسلام به نيروى متعارض در برابر دموكراسي تبديل شده است.

– البرمشادور: چه کسی می داند؟ شاید روزی برسد که غرب از  طرف مسلمانان مورد تهدید قرار  بگیرند و  بار دیگر در وقت مناسب به تسخیر جهان کمر بندند. من فالبین نیستم، ولی علایمی که بر این احتمالات دلالت دارد، بسیار  اند. آن وقت نمي توان با اتم  و موشک جلو جنبش مسلمانان را گرفت.

– اشعیا بومان می گوید: باید جهان غرب از  اسلام خوف داشته باشد چون تعداد پيروان اين دين از روز ظهور تا امروز تقلیل نیافته، بلکه روز به روز اضافه می گردد. دلیل دیگر خوف این است که جهاد یکی از ارکان این دین است.

– یک مقام وزارت خارجۀ فرانسه در سال 1952 گفت: خطر حقیقی که ما را به شدت تهدید می کند، همانا خطر اسلام است، چون مسلمانان، جهانِ مستقل از دنیای غرب دارند، زیرا ایشان از تمدن اصیلی برخوردار اند. هرگاه برایشان وسایل تولیدات صنعتی فراهم گردد، با میراث پُرمایۀ تمدن خویش در جهان به راه خواهند افتاد و از دنیا آثار تمدن غرب را محو خواهند کرد.

می گویند: اسلام را نابود سازید

در روشني دلايل فوق، غرب دشمني با اسلام و از بين بردن مسلمين را يگانه گزينه فرا راه خود مي داند. مستشرق فرانسوی کیمون درين زمينه می گوید: من معتقدم که یک بر پنج حصۀ نفوس مسلمانان را باید نابود کرد و بقیه را به کار های شاقه موظف نمود. ضرور است که کعبه را ویران نمائیم و قبر محمد  صلى الله عليه وسلم  و جسد او را در موزیم بگذاریم.

– گاردنر می گوید: منظور از جنگ های صلیبی نابود ساختن اسلام بود.

راهكار هاي عملي برای نابودي اسلام

۱- نسل كشي مسلمانان: تاريخ گواه است كه غرب با چهرة هاى گوناگون چون لشكريان صليبي، كمونيزم، صهيونيسم، استعمار فرانسه، انگلستان، ايتاليا… و فعلا امريكاي خونخوار در كشورهاى اسلامي به نسل كشى هاى بزرگ دست زدند و ميليون ها مسلمان را شهيد ساختند.

۲-  از بین بردن حکومت هاي اسلامی:

بعد از سقوط خلافت اسلامي و اشغال تركيه توسط انگلستان، شرايط آتي براى استقلال آن كشور پيشكش گرديد:

الف: الغای خلافت اسلامی

ب: خاموش ساختن هر نوع فعاليت در راه احياى خلافت اسلامي

ج: قطع روابط تركيه با اسلام.

د: تغير قانون اساسی گرفته شده از اسلام به قانون وضعی.

زماني كه پارلمان انگلستان بالاى تصميم خروج عساكر از تركيه اعتراض

 نمود، وزير خارجۀ وقت جواب داد: ما ترکیه را چنان از بین بردیم که ديگر

هرگز به پا نمی خیزد… زیرا ما قوت آن را که در دو چیز (اسلام و خلافت) خلاصه می شد، نابود کردیم. همان بود که همه اعضای پارلمان کف زدند.

۳- از بين بردن قرآن کریم و اهانت به پیامبر  صلى الله عليه وسلم :

تاکلی تبشیری می گوید: لازم است قرآن را که بُرنده ترین سلاح اسلام است، بر ضد خودِ اسلام به کار گیریم تا آن را به کلی نابود سازیم.

۴- فاسد ساختن اخلاق مسلمانان

صموئیل زویمر رئیس سازمان های تبشیری برای تبشیريان گفت: وظیفۀ شما در کشورهای اسلامي این است که مسلمان را از اسلام بیرون کنید تا مخلوقی شود که رابطه اش با خدا و اخلاق قطع شود.

۵- غربي ساختن نظام تعليم و تربيه

– مجله The Muslim World مي نويسد: غرب در صدد است موسسات تعليمي كشور هاى اسلامي را تعطيل نموده و سازماني تحت عنوان اسلام و غرب تاسيس كنند، تا با مهارتي خاص برنامه هاى آموزشي جهان اسلام به ويژه درس تاريخ را تغير دهند. اين سازمان مي  گويد: مؤلفين كتب درسي و معلمين نبايد به صراحت يا بصورت ضمني حكمي در رابطه با اصول اخلاقي صادركنند.

غرب در تلاش است تا مساجد را تحت كنترول آورده و نبايد در آنجا دروسی ارائه گردند كه احساس تنفر نسبت به غرب را در مردم بر انگيزد.

– تاکلی تبشیری می گوید: لازم است تا در کشور های اسلامی مكاتب غیر دینی غربی را ترويج نماييم، زیرا اعتقاد بسیاری مسلمانان با تعليم درين مكاتب ضعيف شده است.

 – زویمر می گوید: در صورتی که مسلمانان از مکاتب مسیحی نفرت دارند، باید برای شان مکاتب غیر دینی بسازیم زیرا همین مکاتب اند که ما را در جهت نابود ساختن روحیۀ اسلامی در وجود شاگردان، یاری می دهند.

۶- : از بین بردن وحدت مسلمانان:

بخاطر نيل به اين هدف، از پديدۀ نشنليزم، تجزيه كشور هاي اسلامي و به جان هم انداختن مسلمانان به نام قوم، زبان، نژاد، سمت…استفاده مي كنند.

– کشیش سیمون میگوید: وحدت اسلامی آرزو هاى مسلمانان را يكجا نموده  و ایشان را در رهایی از چنگال اروپا یاری میدهد، لذا بايد ازين پديده جلوگيري نماييم.

– لورانس براون تبشيري می گوید: لازم است اعراب و مسلمانان در اختلاف نگهداشته شوند، تا بدون قوت باقی بمانند.

– در سال ۱۹۰۷ اروپا در كانفرانس يك ماهۀ، بعد از بحث و مناقشه زياد، مسلمانان را بزرگ ترین تهدید براى خود دانستند و فیصله نمودند تمام کوشش های شان را در جهت جلوگیری از اتحاد کشور های شرق میانه خرچ نمايند، نهایتاً چنین فیصله به عمل آمد که در شرق کانال سویس، یک قوم بیگانه و دشمن با مسلمانان را بياورند تا بدین گونه اعراب، پراگنده بمانند. همان بود كه دولت اسرائيل را در قلب جهان عرب تشكيل نمودند

۷-  معرفي چهرۀ كريه از اسلام

از طريق رسانه ها، كتب، كانفرانس ها و ساير وسايل مي كوشند تا چهره زشت از اسلام را معرفي نمايند تا از يك سو مسلمانان را در مورد دين شان به شك انداخته و از سويي هم  مانع گرويدن ديگران به اسلام گردند.

۸- تأسیس دکتاتوری های سیاسی در دنیای اسلام: مستشرق امریکایی و.ک.سمیت می گوید: اگر به مسلمانان در كشور هاى شان آزادی داده شود، بدون شک اسلام در آنجا پیروز می شود، بناءً تنها از طریق دکتاتوری می توان بین ملت های اسلامی و دین شان فاصله ایجاد کرد.

۹-   جلوگيري از تبديل شدن مسلمانان به نیروی صنعتی

یکی از مسؤولین وزارت خارجۀ فرانسه در سال 1952 گفت: ما باید به مسلمانان هرآنچه را می خواهند، بدهیم و در دل شان میل به تولید صنعتی را از بين ببريم، تا به پا نخیزند. هرگاه این غول از ناتوانی فنی و صنعتی رهایی یافت، بدون شک به نقش رهبری کنندۀ غرب پایان می دهد.

۱۰- ممانعت رهبران واقعي مسلمان از رسيدن به قدرت:

– مستشرق مونتگوری وات مي گويد: هرگاه اسلام رهبر مناسبی بیابد، ممكن بار دیگر به حیث نیروی بزرگ سیاسی در جهان عرض اندام کند.

– جب می گوید: جنبش های اسلامی عادتاً به شکل شگفت انگیزی که دهشت آورست، رشد می نمایند. جنبش های اسلامی تنها کمبود قیادت دارند، ایشان فقط این را کم دارند که صلاح الدین دیگری ظهور کند.

– بن گوریون صدراعظم اسبق اسرائیل مي گويد: چیزی که بسیار از آن می ترسم این است که در جهان عرب محمد جدیدی ظهور کند.

۱۱-  فاسد ساختن زن و گسترش انحرافات جنسی: يكي از رهبران فراماسوني ميگويد: ما بايد زنان را به چنگ آوريم، هرگاه زن به زنا تن بدهد، سپاه پيروزمند دين دچار فروپاشي مي شود. پياله شراب و زن زيبا در شكستن مسلمانان از هزاران توپخانه مؤثرتر است.

۱۲- ترويج مسيحيت

براي رسيدن به اين هدف ۱۲۰۸۸ مؤسسۀ فني، ۹۹۲۰۰ فاكولتۀ تربيۀ مبشرين،۴۲۰۸۲۵۰ مبشر، ۴۴۰۰۰ مجله، ۲۲۴۰ كانال تلويزیوني، ۱۰۶۷۳ مكتب، ۶۸۰ خانه سالمندان و يتيمان، ۱۰۰۵۰بيمارستان در ممالك اسلامي فعاليت مي كند و تا سال ۱۹۹۱، ۵۳ ميليون نسخه انجيل در جهان اسلام توزيع شده است.

 

۱۳- : معرفي اسلام جديد (اسلام ميانه رو)

اسلام معتدل يا سازشكار، اسلامي است كه با اصول و ارزش هاى غرب و امريكا همخواني داشته و با سلطۀ آنان كنار آيد. آن ها چنين اسلامي را به حيث معيار در نظر گرفته و مي كوشند آن را در تمام ممالك اسلامي ترويج دهند. نخست وزير انگلستان در سپتمبر ۲۰۰۱  از رهبران كشور هاى اسلامي خواست تا در راستاي جايگزين كردن (اسلام ميانه رو) همۀ مساعي خود را به كار گيرند. كولن پاول وزير خارجۀ اسبق امريكا طى سخنراني در پوهنتون لوسفيل در ايالت كنتاكي تصريح كرد:  ما بر آن هستيم كه ماهيت فرهنگي، سياسي و اعتقادي جوامع اسلامي را بر اساس تفكر و عقيده خود تغير دهيم.

                مراجع:

       – رهبران غرب مي گويند – جلال عالم

– يازدۀ سپمتبر و توطئه هاي پشت پردۀ آن – عبدالله الكوشي

– نقشه هاي جديد غرب عليه مسلمانان – محمد عمّاره      

– نقش جوانان در دعوت اسلامي – عبدالله ناصح علوان

 

پیام اصلاح: 12

اصلاح نت islahnet.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
خرید مدرک دیپلم خرید مدرک فوق دیپلم خرید مدرک لیسانس خرید مدرک دکتری خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی