اعجاز قرآن

اعلان ازدواج دختری

هستم بسیار مقبول و زیبا، پر از ناز و کرشمه ها، خیلی جذاب و بلند پرواز، گرچه در گوش هایم همیشه زمزمه می شود که زیبایی در ساده گیست، و من هم به همین عقیده هستم که زیبایی در ساده گیست، ولی از زمانی که به بلوغ رسیدم، سرخی، سفیده، لب سیرین، لب شیرین را به دستم نگرفته و به لب هایم نه زدم، و علاقه هم ندارم.

مگر همسر عزیز و دوست داشتنی آینده من، میدانی که میدانی که برای فیشن درشن، زیبایی و مقبولی لب هایم از چه استفاده میکنم؟

از گل ها- لب هایم همیشه به گلها رنگآمیزی است، اگر راست بپرسی عاشق گلها هستم هر وقت دلم بخواهد چهار پنج کیلو متر دور مود را به گلها میرسانم و لبهایم را بالای برگهای گلها میگذارم تا از گل و طبعیت خوشگوار رنگ بگیرد، راستی یادم رفت که خود رابرایت معرفی کنم.

نامم  ملکه است و نام دیگری من شفاء است در آخر بعد از شروط ازدواج برایت میگویم  که شفاء یعنی چه؟ علاوه ا ز اینکه نامم ملکه است خودم هم ملکه هستم کشف وفش، بادی گاردها و عسکرها، چاگر ها و نوکرها، و بالآخره غلامها اطرافم را گرفته اند.

آه عزیزم! خدا بخواهد که عروسی کنیم از نفقه خرچ و خوراک هم بی غم هستی، خرچ و پرچم بدوش خودم  است چون خوراک ام صرف و صرف رایل جیلی است  یعنی خوراک شاهانه و تو اولاد غریب….!

راستی عزیزم! اگر نامزد شدیم از شیرینی خوری، عیدی و براتی، نوروزی ماهی و جلبی، رفت و  آمد بگیر نمان هم بی غم  هستی، چون در آیین مانیست  از طرف دیگر من میخواهم شرینی خوری و عروسی ام بدون تکلیف با شد.

آه عزیزم همسر و همسفر  آینده ام! من به طلا، زیر گوشی، سرگوشی، طوق طلا،خاک بینی و این آن ضرورت ندارم،  میخواهم مثل عبدالرحمن بن عوف عروسی کنم، عبدالرحمن بن عوف بعد از عروسی نزد رسول الله صلی الله علیه وسلم آ مد لباس رنگه پوشیده و خوش بوی استعمال کرده بود، پیامبر اسلام صلی الله علیه وسلم پرسید عبدالرحمن چه کردی؟ گفت عروسی کردم، رسول الله صلی الله علیه وسلم گفت به زن مهر دادی؟ گفت به اندازه خسته  خرما طلا برایش دادم، پیامبر صلی الله علیه وسلم گفت گوسفندی  را می کشتی و مردم را نان میدادی (ولیمه).

راستی دوست عزیزم و همسر  آینده من! از مصارف گز اف هوتل، موتر گلپوش، رقاصه، سازنده، دولک و دمپک، هم خلاص هستی چون در فرهنگ و دین ما حرام است، مکروریان،  اپارتمان، خانه های بلند منزل را هم  کار ندارم، اگر خانه ات دروازه نداشته باشد دروازه آنرا به موم پت کرده با تو زندگی میکنم.

حال شرط عروسی:

شرطهای را که من بیان میکنم در وجود خودم موجود است و تو هم باید دارای این شروط باشی.

شرط اول: من با کسی عروسی میکنم که  غیرتی باشد، تو چطور  غیرت داری یانی؟

شرط دوم: با کسی عروسی می کنم که از سرش  تیر باشد، تو چطور، آماده شهادت هستی یا نی؟

شرط سوم: با کسی عروسی میکنم که اجنبی ها، بیگانه ها را خوش نداشته باشد و در دور خانه من مار، ملخ، مورچه، ومگس پرواز نکند در غیر این دختر غیرتی هستم اسپری را استعمال میکنم که  همه اجنبی ها را، بیگانه  ها از بین بروند و کندی من محفوظ نماند.

شرط چهارم: با کسی عروسی میکنم که حیاء داشته باشد تو چطور حیاء داری یا نی؟

شرط پنجم: با  کسی عروسی میکنم که از لحاظ اخلاقی درجه اول باشد، تو چطور  اخلاق داری یا نی؟

اگر یادت باشد گفتم یک نام ام شفاء است الله جل جلاله فرموده است: (یخرج من بطونها شراب مختلف الوانه فیه شفاء للناس) عاقلان را اشاره کافی است.

 

آدرس: کندوی های زنبور عسل

آدرس الکترونیکی: بنگ بنگ @ زنبور عسل دات کم

 

جمع و ترتیب کننده: الحاج  محمد سرور کاظمی

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن