مقالات

سفاکی و جنایت سرشت یهود است

فلسطین یا قلب تپنده مسلمانان که هر روز از بدن مجروحش خون می چکد و فرزندان دلیر و صبورش هر روز در برابر اشغالگران به مقاومت و پایداری شان ادامه می دهند و جان های شیرین خویش را بخاطر آزادی سرزمین مقدس اسلامی هر روز قربان می دارند.

سرزمین فلسطین که بعد از سقوط خلافت اسلامی توسط انگلیسها اشغال شد، به تدریج یهودیان پراکنده در سراسر جهان را به این سرزمین مقدس آورده و در آنجا مسکن گزین نمودند و همواره از جنایت و خونخواری یهودیان علیه مسلمانانها و کوچانیدن آنان از سرزمین شان  حمایت و پشتیبانی کرده تا آنکه زمینه شکل گیری دولت صهیونیست و فاشیست و جنایت پیشه را مساعد کردند و این غده سرطانی را در قلب جهان اسلام غرس نمودند که تا امروز به خون آشامی و تجاوز گری خود ادامه مى دهد.

در طول تاریخ اشغال فلسطین  زمامداران عرب هیچگونه واکنش بجا را که برخاسته و همگام با خواستهای امت اسلامی باشد در برابر اشغالگران اتخاذ نکرده اند. برخی از این حکام توسط دشمنان اسلام بالای ملت اسلامی تحمیل شد و هیچ گاهی نگذاشتند که توده های مردمی و جنبش های آزادی بخش در آزادی قدس و فلسطین سهیم شوند و بارها رهبران جنبش اسلامی و پیروان آنان را به زندانها افگنده اند درست به یاد داریم که زمانی شاخه نظامی جنبش اخوان المسلمین وارد فلسطین شدند و شجاعت و دلیری های بزرگی را از خود در برابر یهودیان از خود نشان داده و به موفقیتهای چشم گیری دست یافته بودند اما رژیم وقت تاب نیاورده و آنان را از صحنه های پیکار دوباره به مصر فراخوانده و در مرز مصر و فلسطین به عوض تقدیر از شهامت و پایمردی آن مجاهدان؛ همه را آز آنجا روانه زندان ها ساختند.

سردمداران عرب که به نام نمایندگان ملت خود را جا زده بودند، همواره از راههای پیدا و پنهان با دشمنان روابط بر قرار کرده و همچنان در پهلوی حفظ منافع دشمنان اسلام  بارها دست به جاسوسی علیه مسلمانها زده و برنامه هایی را که علیه یهودیان اشغالگر روی دست بود افشاء می نمودند و قبل از به مرحله اجراء در آمدن از سوی دشمن خنثی می گردید و بهترین مثال و شاهد برای این مدعا زمانداران دولت اردن از بدو تإسیس تا کنون بوده است که مزدوری آنان یکی از عوامل شکست عربها در نبرد سال 1967 در مقابل رژیم غاصب بود.

امروز نیز مبارزان بر حق فلسطین و مجاهدان راستین آن که مردانه در برابر اشغالگران ایستاده اند توسط  دولتهای مزدور چون مصر، اردن، سعودی  وامارات عربی و برخی دولتهای دیگر عربی با همپیمانی صهیونیستها به محاصره گرفته شده است. و نمی گذارند که آنان از حق مشروع خود استفاده کنند.

در حالیکه مقاومت بخاطر آزادی سرزمین اشغال شده و استرداد حقوق از دست رفته حق تمام جوامع بشری است اما در دنیای امروز که همه در کنار ظالم و زورمند قرار می گیرند این حق راه برای ملت مظلوم فلسطین اعتراف ندارند و مقاومت و جهاد آنان را تروریزم و جنایت می شمارند. بلی دنیای امروز سیاست های دوگانه مانند همان مثل معروف “یک بام و دو هوا” را بازی میکند، آنها برای خود حق می دهند که برای دفع آنچه را که تهدید امنیت ملی برای کشور شان می شمارند و برای تأمین منافع دراز مدت خود؛ در هزارن کیلومتر به دور از مرزهای خود دست به تجاوز و اقداماتی پیش گیرانه بزنند تا آن خطر و تهدید احتمالی را دفع کنند ولی با تأسف که آنان آماده نیستند تا برای مسلمانان حق دهند از سرزمین شان دفاع  کرده و یا برای آزاد سازی آن از چنگال اشغالگران برزمند، چه رسد به اینکه از خود اقدامات پیش گیرانه نشان دهند.

آنان امروز با هر آنچه که پسوند و یا پیشوند اسلام را با خود داشته باشد به جنگ بر خاسته اند، همین است که یهود با همکاری همپیمانان بین المللی اش از شش دهه به اینسو خون مسلمانان را در فلسطین  می ریزند و هیچ روزی نیست که مسلمانی به شهادت نرسد و یا هم جوانی راهی زندانهای ظلم و طغیان یهود نگردد. امروز آنان با زور میخواهند مسجد الأقصی را در بیت المقدس از آن خود سازند و به نماز گزاران مسلمان زیر  سن 40 سال اجازه نمی دهند تا عبادت خالق يگانه را در آنجا بجا آورند آنان میخواهند با این اعمال خود به تدریج همان هیکل مزعوم خود را بر خرابه های مسجد الأقصی بعد از تخريب آن بنا کنند. آنان دو سال قبل دو مسجد تاریخی مسلمانان را  جزء میراث تاریخی یهود شمردند و هر دو مسجد را از دست مسلمانها بیرون کردند.

اما فرزندان مجاهد فلسطین با سنگپاره ها علیه تجاوزگران دست به اقدام زدند و هر روز در گیری ها شدت می گیرد و لی این همه جنایات هرگز ضمیر و وجدان انسانی و اسلامی حاکمان عرب را به حرکت نیاورد آنان آنگونه که عادت کرده اند همواره از طریق مطبوعات و رسانه سیاستهای حکومت غاصب را تقبیح و محکوم می کنند ولی هیچگونه اقدام عملی را از خود نشان نمی دهند زیرا آنان در تبانی با کشورهای غربی و دولت غاصب یهودی ساکنان غزه و حکومت منتخب آن را به رهبری جنبش مقاومت اسلامی حماس  به محاصره کشیده که پنج سال يا كم و بيش از آن می گذرد و حتی به مریضان صعب العلاج اجازه بيرون شدن غرض مداوا در خارج از غزه را نمی دهند و هر روز عده يي به اثر این محاصره غیر انسانی و و حشیانه به شهادت می رسند. شما را به خدا سوگند آیا چنین ظلمی را در جهان امروزی سراغ دارید؟

آنان حتی اساسی و ضروری ترین نیازهای انسانی را از آن گرفته اند و نمی گذارند حتی شیر اطفال از مرزهای شان عبور کند همان بود که باشندگان غزه دست به حفر تونل ها در مرز مصر زده و از طریق آن نان و ادویه و تمام لوازم خود را وارد کنند اما دولت مصر در زمان حسني مبارك با همکاری امریکا و حکومت غاصب دیوارهای فولادین را که در امریکا ساخته شده وارد کرده خواستند از عمق 25متر به بالا آن دیوار فولادین را بناء نهند تا باشندگان غزه دیگر نتوانند از طریق تونل ها محاصره را بشکنند و ما یحتاج خود را وارد کنند.

بلی این است عدالت و انسان دوستی در دنیای امروز که هر روز دولتهای زورگو از حقوق بشر ، حقوق زن و اطفال سخن گفته و دولتهای دیگر را که سیاستهای شان را تعقیب نمیکنند به نقض آن متهم داشته و سالانه گزارشهای کتاب گونه را بر ضد آن کشورها صادر مینمایند. اما در فلسطین اطفال، زنان و پیرمردان به ناحق  و ظالمانه هر  روز توسط رژیم غاصب به قتل میرسند و دهها تن دیگر راهی زندانها ساخته می شوند. امروز 11 هزار فلسطینی اعم از مردان، زنان و اطفال در اسارت یهودیان قرار دارند که از زندانی شدن برخی از آنان 35 سال و یا بیشتر می گذرد و زنان در زندانهای صهیونیستی احیانا اطفال شان تولد می شود و فقط در هنگام ولادت دست های شان از قید و دست بند باز میشود و بس.

پس جرم این ملت چیست که سرزمین وی را غصب کرده اند و از تاریخ دور و درازی فرزندانش را هر روز به گلوله می بندند؟ آیا جرم شان همین است که برای آزادی میرزمند؟  آیا جرم شان این است که در برابر خون آشامان غربی و یهودی نه می گویند؟

بلی جرم آنان همین است که اولا مسلمان اند و برای بدست آوردن و استرداد وطن ، خانه و کاشانه شان مبارزه میکنند و جهان هم آنان را تروریست و خشونت طلب می نامد.

و دوما جرم شان همین است که نمی خواهند به حقوق اصیل بشری و اسلامی خود پشت پا زنند و از آن به نفع غرب و حکومت مورد حمایت شان گذشت کنند.

جنایت و سفاکی یهود در حق امت اسلامی زمانی پایان می یابد که ملت های اسلامی خود سرنوشت شان را تعیین کنند و نظامهای خود کامه و مزدور را از اریکه قدرت به زیر کشند زیرا استبداد حاکمان و نظام های فرسوده شان یکی از عوامل مهم در عقب مانی و نگونساری مسلمانان بوده است.

 

نوشته از: احمد راشد “رسولی”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن