مقالات

نظريه اسلام برای جلوگیری و مداوای مرض ایدز

یاد داشت: طبق گزارش تازه سازمان ملل متحد (2016/11/23) از دهه ۱۹۸۰ میلادی ۷۸ میلیون نفر به بیماری ایدز مبتلا شده و ۳۵ میلیون نفر بر اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند.

علاوه بر این میزان مرگ و میر سالانه بر اثر بیماری ایدز کاهش ۴۵ درصدی داشته به گونه‌ای که از دو
میلیون نفر در سال ۲۰۰۵ به یک میلیون و ۱۰۰ هزار مورد در سال ۲۰۱۵ رسیده است.

طبق عقيدة ماهيج بيماريى نيست كه دوا نداشته باشد چنانى رسول اللهص مى‌فرمايد: «مَا أَنْزَلَ اللَّهُ دَاءً إِلاَّ أَنْزَلَ لَهُ شِفَاءً» . «الله هيچ بيماريى را پيدا نكرده است مگر كه براى آن شفا را نيز آفريده است».

باوجود اين كه طبق عقيدة ما هيچ دردى بى‌دوا نيست, ولى ايدز از ديگر بيماري‌ها فرق دارد. زيرا آن در نتيجة نافرمانى الله تعالى در …مورد حرام بودن زنا و لواطه به وجود آمده است.

از همين جهت اين يك بيمارى عادى مثل ديگر بيماري‌ها نبوده, بلكه غضب الله تعالى است كه بر زنا كاران و لواطه‌گران نازل شده است.

چنانى اين موضوع را رسول اللهص چنين شرح داده‌اند: «لَمْ تَظْهَرِ الْفَاحِشَةُ فِى قَوْمٍ قَطُّ حَتَّى يُعْلِنُوا بِهَا إِلاَّ فَشَا فِيهِمُ الطَّاعُونُ وَالأَوْجَاعُ الَّتِى لَمْ تَكُنْ مَضَتْ فِى أَسْلاَفِهِمُ الَّذِينَ مَضَوْا» .

«در بين كدام مردمى كه زنا و لواطه تا حدى كه آن را آشكارا عملى نمايند انتشار يابد در بينشان بيمارى وبا و بيماريهاى ديگرى انتشار يابد كه نياگانشان آن را نديده باشند».

بدون شك ايدز و سفليس آن بيماريهاى مى‌باشند كه در ابتدا نبوده در نتيجة انتشار زنا و لواطه پيدا شده‌‌اند.چنانى معلوم است نام سفليس از سال 1530 از نام چوپانى كه به آن گرفتار شده و سراجام به سبب سفليس هلاك گرديده بود پيدا شده است. اما بيمارى ايدز سال 1979 كشف گرديد، كه قبلا وجود نداشت.

آنانى كه به خدا ايمان دارند بيمارى ايدز و سفليس را غضب فرستادة الله تعالى ميدانند. چنانى او تعالى مى‌فرمايد: ﴿وَمَآ أَصَٰبَكُم مِّن مُّصِيبَةٖ فَبِمَا كَسَبَتۡ أَيۡدِيكُمۡ﴾ [الشوری: 30]

«آن مصيبتى به شما مى‌رسد بسبب آن چه است كه دستان شما كسب كرده‌اند». يعنى شما انجام داده‌ايد. بنابراين ما با ارادة قوى و ايمان كامل راه از بين بردن اين بيماري‌ها را در كتاب الله تعالى و تعليمات فرستادة وي مى‌بينيم. زيرا ما خوب مي‌دانيم كه خالق و پيدا كنندة ما نسبت به ما خوبتر مى‌داند، كه چه چيز به منفعت و چه به ضرر ما است.

از همين جهت چون زنا به ضرر ما است آن را منع كرده و حرام گفته است, چنانى مى‌فرمايد: ﴿وَلَا تَقۡرَبُواْ ٱلزِّنَىٰٓۖ إِنَّهُۥ كَانَ فَٰحِشَةٗ وَسَآءَ سَبِيلٗا ٣٢﴾ [الإسراء: 32].

«به زنا نزديك نشويد، بى‌شك زنا فاحشه بوده و راه بسيار بدى است».
لواطه قبيحتر و زيشت تر از زنا مى‌باشد. چنانى به اين معنى فرمودة فرستادة الله تعالى گواه مى‌باشد: «مَنْ وَجَدْتُمُوهُ يَعْمَلُ عَمَلَ قَوْمِ لُوطٍ، فَاقْتُلُوا الْفَاعِلَ، وَالْمَفْعُولَ بِهِ» .

«كسى را ديديد كه عمل قوم لوط را انجام مى‌دهد فاعل و مفعول، (يعنى هردو را ) قتل كنيد».

تشويق به ازدواج
هنگامى كه شريعت الله تعالى زنا و لواطه را حرام اعلان مى‌دارد، در عوض آن به نكاح حلال تشويق مى‌نمايد.

زيرا يكى از سبب‌هاى انتشار زنا و لواطه عدم ازدواج مردان و بى‌شوهرى زنان است. چنانى رسول اللهص مى‌فرمايند: «وَفِى بُضْعِ أَحَدِكُمْ صَدَقَةٌ. قَالُوا يَا رَسُولَ اللَّهِ أَيَأْتِى أَحَدُنَا شَهْوَتَهُ وَيَكُونُ لَهُ فِيهَا أَجْرٌ قَالَ: أَرَأَيْتُمْ لَوْ وَضَعَهَا فِى حَرَامٍ أَكَانَ عَلَيْهِ فِيهَا وِزْرٌ فَكَذَلِكَ إِذَا وَضَعَهَا فِى الْحَلاَلِ كَانَ لَهُ أَجْرٌ» .

ترجمه: «در جماع (علاقة جنسى) با ازواج خود برايتان صدقه است، يعنى ثواب دارد. اصحاب كرام گفتند: آيا هر كسى از ما كه بخاطر شهوتش جماع مى‌كند، ثواب مى‌گيرد؟ رسول اللهص گفتند: آيا چنين نيست، كه در كار حرام (يعنى زنا و لواطه) شهوتش را آرام سازد گنهگار شود؟ اينچنين (در خلاف آن يعنى) در حلال ثواب مى‌گيرد».

در حديث ديگرى مى‌فرمايد: «يَا مَعْشَرَ الشَّبَابِ مَنِ اسْتَطَاعَ الْبَاءَةَ فَلْيَتَزَوَّجْ، فَإِنَّهُ أَغَضُّ لِلْبَصَرِ، وَأَحْصَنُ لِلْفَرْجِ، وَمَنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَعَلَيْهِ بِالصَّوْمِ، فَإِنَّهُ لَهُ وِجَاءٌ» .

«اى جماعة جوانان!، كسى از شما قادر به ازدواج باشد با يد زن بگيرد. زيرا, كه آن چشمانش را از نگاه كردن به زنان بیگانه و شرمگاهش را از وقوع به كارهاى بد حفاظت مى‌كند. و كسى قادر نباشد بايد روزه بگيرد. روزه ( شهوتش را شكسته) او را از زنا بازمى‌دارد».

خلاصه
1- علاقة جنسى از طريق نكاح ثواب بوده، از طريق لواطه و زنا گناه است.

2- بايد آن جوانانى كه به حد شهوت رسيده‌اند و قادر به ازدواج مى‌باشند هرچه زودتر ازدواج كنند.

3- آن جوانانى كه صاحب شهوت اند, ولى از جهت نادارى يا فقيرى از ازدواج عاجز‌اند، بايد روزه بگيرند.

4- روزه گرفتن باعث كم شدن شهوت و يكى از سبب‌هاى دورشدن از زنا مى‌باشد.
دعواى پـوچ
حاميانى به نام «حقوق بشر» انسانيت را به سوى حيوانيت راه نمائى كرده، مى‌خواهند ما را بى‌ناموس و بى‌عار بگردانند. حتى سگ‌ها و گرگ‌ها اين را روا نمى‌دارند, كه در خانة آنها ديگر حيوانها درآمده با آنها علاقة جنسى كنند.

ولى حاميان به نام «حقوق بشر» به قانونى‌ گردانيدن زنا و لواطه آن را اجازت مى‌دهند و انسانيت را از سگ و گرگ هم بى‌شرف و بى‌ناموس مى‌سازند.

حتى بعضى سگ‌ها و گرگ‌ها از اين رشك مى‌برند، كه ديگرهم جنسانشان به سگ‌ها و گرگ‌هاى مادة همراهشان بوده برسند. ولى اين دعواگران حقوق بشر خود از اين غيرت محروم بوده ديگران را مى‌خواهند مثل خود بى‌غيرت بسازند.

از همين جهت سنگسار كردن زانى و جزا دادن لواطه كننده را پايمال حقوق بشر مى‌گويند. اين در حالى است، كه اگر يك زانى يا لوطى به قتل برسد ديگران از چنين عمل ترسيده آن را ترك نمايند. قتل يك نفر را پايمالى حقوق بشر مى‌نامند ولى از بيمارى ايدز مردن هزاران نفر را ناديده مى‌گيرند.

لوطيان و زناكاران در جسد جامعة بشرى مثل عضوى مى‌باشند، كه به سرطان گرفتار شده براى نجات جسد خواه ناخواه آنرا بايد قطع كرد. قتل لوطى يا سنگسار زانى به خاطر سالم باقى ماندن جسد جامعة بشريت و دفاع از حقوق حيات آنها است. اما افسوس، كه اين حقيقت را نه همه مى‌فهمند. براى فهميدن اين حتى مسلمان بودن شرط نيست، تنها عقل سالم و انصاف داشتن به كار است و بس.

اقرار حق
در شمارة661 سال 1404 هجرى مجلة «الـمجتمع» كه در كويت به طبع مى‌رسد، مصاحبه‌اى با شرق شناس امريكاى فران فوزال به نشر رسيده است.

فران فوزال مى‌گويد: «جزاهاى در شريعت اسلامى مقرر شده (از قبيل سنگسار، قتل،قطع دست دزد) چنانى بعضى‌ها گمان دارند بربريت يا وحشانيت نمى‌باشد، بلكه آن جزاها نسبت به قانونهاى غرب چندين مراتب بيشتر جنايت كارى را منع مى‌نمايد. اين جزاها عقوبت‌هاى منع كننده‌اند».

«اما در غرب ما جنايتها روز به روز مى‌افزايند و به جامعه تشويش‌هاى روانى و نا آرامى را به وجود مى‌آرند».

اى كاش مسلمانان به زنا و لواطه گرفتار شده مثل فران فوزال حقيقت دين خود را مى‌فهميدند!!.
اى كاش آنانى, كه امور مسلمانان به دست آنها است مثل فران فوزال به قانونهاى اسلام اعتراف مى‌كردند و آنرا در جامعه تطبيق مى‌نمودند!!.

موضوع مهم
سوال: در آخرين احصائية اهاليى، كه آن را دولت شوروى گذرانيده بود, %54 اهالى را زنان تشكيل

مى‌كردند. اينچنين معنا دارد، كه به بيشتر از 10 مليون زن شوهر نمى‌رسد، پس اين شمارة بزرگ زنان چگونه به زنا دست نزنند؟

جواب: راه نجات دربر آمدن از اين مشكلات قانونى گردانيدن بسيار زنى است. اگر اين قانون, كه آن‌را قرآن كريم هنوز قرن‌ها قبل به بشريت ارائه داشته است جارى گردد، هرگيز چنين مشكلاتى پيش نه آيد و اين شمارة بزرگ زنان از نرسيدن شوهر رنج نبرند و به كارهاى ناروا دست نزنند.

اين يك حقيقتى است, كه خواه نا خواه روزى آن‌را اعتراف خواهند كرد. …اگر امروز به يك مرد در بعضى جاي‌ها دو زن برابر آيد ولى روزى خواهد رسيد, كه 40 زن برابر شود. چنانى پيغمبر الله تعالى خبر داده و ما به آن ايمان داريم.

پس آنانى, كه خود را از الله تعالى داناتر مى‌گيرند و بسيار زنيى اجازت دادة او تعالى را رد مى‌كنند هرگز در مبارزه عليه بد اخلاقى كامياب نشوند.

خطاب به جوانان
برادران و خواهران عزيز!. جوانى زمان نه چندان دراز است, كه در آن خشت اول كاخ زندگى را گذاشته مى‌شود. اگر آن خشت گذاشتة شما راست باشد ديوار كاخ حيات شما راست و استوار خواهد بود. اما اگر آن را كج بگذاريد آيندة خود را به خطر جبران نشونده‌اى مواجه مى‌سازيد.

از همين جهت هوشيار باشيد تا به زنا و لواطه دست زده دنيا و آخرت خود را برباد ندهيد!. شرف و آبرو بسيار نعمت بزرگى‌اند, كه به هركس داده نشوند. شما آيندة يك ملتى مى‌باشيد, كه دين و فرهنگ خاص خود را داشته روش زندگى آن و اخلاقش از آن دين و فرهنگ سرچشمه گرفته‌اند.

بايد بدانيد, كه دين و فرهنگ ما كارهاى بى‌حيايى از قبيل زنا, لواطه وغيره را ناروا مى‌دارد. اگر شما فريفتة تبليغات مردم شهوت پرست و خدا بى‌خبر, شده اخلاق نيك و شرف و آب روى خود را ازدست بدهيد آيندة ملت خود را در خطر مى‌گذاريد.

به اين عملتان به غضب الله تعالى گرفتار شده هرگز از بيماري‌ها مانند ايدز, سفليس وغيره نجات نيابيد. از خدا بترسيد و از بندگان او شرم كنيد و در غير اين رسواى دو عالم خواهيد شد!!!.

خطاب به پـدران ومادران
رسول اكرمص مى‌فرمايد: «ثَلاَثَةٌ قَدْ حَرَّمَ اللَّهُ عَلَيْهِمُ الْجَنَّةَ مُدْمِنُ الْخَمْرِ وَالْعَاقُّ وَالْدَّيُّوثُ الَّذِى يُقِرُّ فِى أَهْلِهِ الْخَبَثَ» . يعنى: «الله سبحانه و تعالى بهشت را براى سه طايفة مردم حرام گردانيده است:
1- به كسى، كه بر دوام شراب مى‌نوشد.

2- به كسى، كه پدر و مادرش را مى‌رنجاند.

3- به كسى‌كه اهل و عيالش را از كارهاى بى‌حيائى (از قبيل زنا و لواطه) منع نمى‌كند».
ما و شما مسؤليت بزرگى به دوش داريم.

اگر فرزندان ما با عقيدة درست و اخلاق حميده به وايه رسند در دنيا باعث افتخار ما و در آخرت سبب دست‌يابى به پاداشت‌هاى بزرگى خواهند بود.
اما اگر بد اخلاق و بد رفتار به وايه رسند در دنيا بى‌آبرو و در آخرت با عذاب سخت الله تعالى گرفتار خواهند شد.

اگر زن يا فرزند كسى زناكار يا لواطه كار باشد و او ويرا منع نكند, چنين شخص را در دين خدا ديوس ناميده و برايش بهشت حرام گردد, چنانى به كافران حرام است!.

خطاب به قانون گذاران كشور
چنانى پوشيده نيست هر كشور و يا مردم عرف و عادت‌ها، فرهنگ و معنويات خاص خود را دارد, كه آن را در ديگر كشورها و مردمها يافته نشود. اين همه فرهنگ و معنويات ما از دينمان سرچشمه گرفته‌اند.

از همين جهت هنگام تصويب قانون بايد اين نقطه را در نظر داشته باشيد كه آيا آنچه را شما قبول مى‌كنيد به عقيده و فرهنگ مردم ما موافق است يا مخالف؟

آن قانون‌هاى ديمواكراسى امروزه كه زنا و لواطه را روا مى‌دارند به عقيدة ما مخالف بوده و به معنويات مردم مان موافقت ندارند.

اگر شما به غربي‌ها تقليد …نموده روا بودن اين عملهاى زشت را قانونى گردانيد سبب درهم زدن اخلاق مردم و انتشار يافتن بيماري‌هاى ايدز, سفليس وغيره خواهيد شد. از خدا بترسيد و به چنين كارى اقدام ننما ييد!.

آن غرب, كه با قانون‌هايش فخر كرده آنرا سبب پيشرفت و ترقى مى‌داند به جدول در زير ذكر گرديده نظر نماييد, كه چه حاصلى را به بار آوده است.

با قانونهاى غرب شايد مردم ما از جهت ماديات پيشرفت كنند, ولى معنوياتشان از بين رود. معنوياتى, كه آن را با پول خريده نشود و سبب اساسى در نيك بختى هر ملت باشد.

هر روز در امريكا باز داشت مى‌شوند:

253 نفر با مخدرات.
تجـاوز مى‌گردد: 180 زن.
كشته مى‌شوند: 54 نفـر.
دزديده مى‌شود: 2618 ماشين.
تولد مى‌گردد: 1282 ولد الزنا.
واقع شود: 2986 طلاق.
نوشيده مى‌شود: 90 مليون شيشة شراب.
باردار مى‌شـوند: 2740 دختر از زنا.
گرفتار مى‌شـوند: 8493 نفر باسفـليس.

همه در يك روز!!! اين جدول به شكل اختصار از كتاب «ايدز غضب الله تعالى» گرفته شده است.

هديه
به آن جوان پسران و دخترانى‌كه از شرمندگى دنيا و رسواى آخرت مى‌ترسند…..

به آن اشخاصى‌كه به زنا و لواطه گرفتار بوده از عاقبت آن بى‌خبر‌اند…..

به آن دخترانى, كه دين و ناموس خود را با پيسه و مال مى‌فروشند…..

به آن پدران و مادرانى, كه از كارهاى بى‌حيائى فرزندانشان با خبراند و به آن چشم پوشند…..

به آن قانون‌گذارانى, كه منع بودن زنا و لواطه را پايمالى حقوق بشر مى‌دانند….

به همة اين اشخاص اين كتاب را هديه مى‌نمايم.

==========================

منبع:

از کتاب: وبای عصر بیستم

به نقل از: اصلاح آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن